Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, Shitet Apartament 2+1, kati 6-te, 93 m2, 75.000 Euro (Sheshi Medreseja)

2021-09-17 17:05   Imobiliare   Tirana   124 views
75 000 €
  • tirane-shitet-apartament-21-kati-6-te-93-m2-75000-euro-sheshi-medreseja-big-0

Location: Tirana

Price: 75 000 €


Shitet Apartament 2+1 (Sheshi Medreseja)Kati 6-te (Pallat i vjeter - Pa Ashensor) dhe i funditSiperfaqe : 67M2 (me letra) + 26M2 (pa letra) = 93M2 TotalI mobiluarOrientim Jug-LindjeBie dielli gjithe ditenBallkon shume te madhe1 Banjo me aspiratorMe dokumentacion të rregullt hipotekorCmimi Neto : 75.000 Euro+ Komisioni Agjensise : 750 EuroPer me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare UpHomeKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Ne ju ndihmojme per kete :)

Additional Details

zona
1-Ali Demi
Floor
6
Size
93
Rooms
2
Furnished
Yes