Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, Shitet apartament 1+1+A Kati 2, 49 m² 37.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)

2021-09-17 16:46   Imobiliare   Tirana   146 views
37 000 €
  • tirane-shitet-apartament-11a-kati-2-49-m2-37000-euro-shkolla-e-bashkuar-big-0

Location: Tirana

Price: 37 000 €


Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e BashkuarMe hipotekeSip: 49 m2Kati 2-teShtepia eshte e mobiluarCmimi Neto : 37.000 Euro+ Komisioni Agjensise : 370 EuroApartamenti ndodhet 10 min. nga qendra e Tiranes.Jo bleres me kredi.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare UpHomeKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Ne ju ndihmojme per kete :)

Additional Details

zona
1-Ali Demi
Size
49
Rooms
2
Furnished
Yes