Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m² 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

2021-09-17 16:59   Imobiliare   Tirana   145 views
400 000 €
  • tirane-shes-lokal-kati-1-91-m2-400000-euro-bulevardi-gjergj-fishta-big-0

Location: Tirana

Price: 400 000 €


Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)1 tualet + 1 magazine17 tavolina4 tavolina poshte (tek hapesira publike qe e paguan ekstra)Lokali ka nje xhiro prej 6 milion leke / muajiJepet me qira rreth 1500 euroCmimi : 400.000 euroMundesi shume e investimi, pasi lokali eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre moderne me klientele te ngritur dhe eshte ne nje zone ku qeraja eshte e shtrenjte.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare VisionKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Ne ju ndihmojme ta shisni / jepni me qera me shpejt :)Kontakt : 068 851 3251

Additional Details

zona
1-Ali Demi
Size
77
Rooms
1
Furnished
Yes
Building Type
Store