Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, shes apartament 2+1+2 BLK Kati 6, 100 m², 85.000 Euro (Rruga Fortuzi)

2021-09-17 16:34   Imobiliare   Tirana   144 views
85 000 €
  • tirane-shes-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-85000-euro-rruga-fortuzi-big-0

Location: Tirana

Price: 85 000 € Negotiable


Zona/Rruga Fortuzi, ne kryqezim me rr Sulejman PashaShitet apartament cilesor dhe i mireorganizuarPallati është i survejuar me kamera në hyrjen e tij dhe në kate.2+1Sip totale e apartamentit: 100 m2Sip 80m2 = me hipotekeKati 6-tePallat ekzistuesorientimi Lindje _ JuglindjeOrganizimi i ambjenteve:2 (dy)dhoma gjumisallonaneks gatimi2 (dy) ballkoneme parabanje + 1 banje (me mundesi per tu bere 2 banjo)Cmimi: 85.000 euroMe hipotekeMirepresim bleresit e interesuar!Lutem jo telefonata nga agjensi imobiliare!Faleminderit!Kontakt whtsapp: +355 68 209 7695

Additional Details

zona
5- Blloku
Size
100
Rooms
3
Furnished
Yes
Building Type
Apartment