Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, Shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 74 m² 80.000 Euro (Mbrapa Viles Gold tek Selvia)

2021-09-17 16:56   Imobiliare   Tirana   147 views
80 000 €
  • tirane-shes-apartament-11blk-kati-3-74-m2-80000-euro-mbrapa-viles-gold-tek-selvia-big-0

Location: Tirana

Price: 80 000 €


Shitet Apartament 1+1 tek Selvia (Mbrapa Viles Gold)Sip: 74 m2Kati 3-tePallat i RiBallkon me FushepamjeMe kubature te rregulltCmimi : 80.000 EuroApartamenti ne nje zone shume te mire prane qendres se Tiranes.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare UpHomeKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Ne ju ndihmojme per kete :)Kontakt : 068 851 3251

Additional Details

zona
1-Ali Demi
Size
74
Rooms
3
Furnished
Yes
Building Type
Apartment