Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 42 m² 350 Euro (Prane Stadiumit Dinamo)

2021-09-17 19:36   Imobiliare   Tirana   182 views
350 €
  • tirane-jap-me-qera-zyre-kati-1-42-m2-350-euro-prane-stadiumit-dinamo-big-0
  • tirane-jap-me-qera-zyre-kati-1-42-m2-350-euro-prane-stadiumit-dinamo-big-1

Location: Tirana

Price: 350 €


Zona/Rruga : Prane Stadiumit DinamoJepet me qera ambjent per zyre (Tek stadiumi Dinamo)Zyra eshte mbrapa rruges kryesore.Siperfaqe : 42 m2Ambjenti eshte i organizuar mire.Pallat egzistues.Ka tualet.Jepet me qera afatgjate - 1 vitCmimi : 350 EuroPer me shume informacion si dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare UpHomeKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Jepeni ne kohe rekord me ne Kontakt : 068 851 3251

Additional Details

zona
5-Vasil Shanto
Floor
0
Size
40
Rooms
1
Furnished
No
Building Type
Office