Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, jap me qera Vile, 520 m² 2.000 Euro (Selite)

2021-09-17 16:52   Imobiliare   Tirana   140 views
520 €
  • tirane-jap-me-qera-vile-520-m2-2000-euro-selite-big-0

Location: Tirana

Price: 520 €


Jepet me qera Vile ne SeliteVila ka shume hapesire dhe eshte teper komodeSiperfaqe Ndertimi: 520 m2Vila ka 5 tualeteVila eshte model amerikanCmimi : 2000 Euro ne MuajPer me shume informacion si dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251Agjensia Imobiliare UpHomeKeni nje prone per te shitur / dhene me qera?Jepeni ne kohe rekord me ne Kontakt : 068 851 3251

Additional Details

zona
5-Vasil Shanto
Size
520
Rooms
3
Furnished
No
Building Type
House