Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 130 m² 450 Euro (Kompleksi Ana - qytet Studenti)

2021-09-17 16:26   Imobiliare   Tirana   141 views
450 €
  • tirane-jap-me-qera-apartament-21blk-kati-6-130-m2-450-euro-kompleksi-ana-qytet-studenti-big-0
  • tirane-jap-me-qera-apartament-21blk-kati-6-130-m2-450-euro-kompleksi-ana-qytet-studenti-big-1
  • tirane-jap-me-qera-apartament-21blk-kati-6-130-m2-450-euro-kompleksi-ana-qytet-studenti-big-2
  • tirane-jap-me-qera-apartament-21blk-kati-6-130-m2-450-euro-kompleksi-ana-qytet-studenti-big-3

Location: Tirana

Price: 450 € Negotiable


Jepet me qira 2+1Kompleksi Ana - qytet StudentiSip 130m2Kati 6-te dhe i funditMe ashensor, shkallet me ndricim natyralApartamenti eshte i mobiluar me stil modern me te gjitha orendite cilesore.Tualeti me dritare.Cdo dhome eshte me dalje ne ballkonOrientimi jug perendim.Cmimi 450 /muaj / i diskutueshem2 muajt e pare ParadhenieCel. : 00355693388984

Additional Details

zona
1-Ali Demi
Size
130
Rooms
3
Furnished
Yes
Building Type
Apartment