Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Plazh-Durres, apartamente me qira buze Detit, 35 euro/nata (Los Locos Beach, tek Hotel Adriatik)

2021-09-17 16:39   Imobiliare   Durrës   173 views
30 €
  • plazh-durres-apartamente-me-qira-buze-detit-35-euronata-los-locos-beach-tek-hotel-adriatik-big-0

Location: Durrës

Price: 30 €


Zona/Rruga : Prane Hotel Adriatik, tek Los Locos BeachDeshironi te shijoni pushime te qeta dhe komode buze detit ? Apartamentet jane familjare dhe ndodhen buze detit Adriatik ne Durres,ku cdo dhome dhe ambjent eshte i paster, me hapesira plot drite,me te gjitha kushtet sikur je ne shtepine tendedhe me panorame e gjitha Det! 1+1Kati 3-teMe ashensor1+1Kati 4-teMe ashensorCmimi: 35 euro/nata : 0692089709Kliko per me shume foto: https://www.pronajuaj.com/property/a...otel-adriatik/

Additional Details

Floor
2
Size
30
Rooms
2
Furnished
Yes
Building Type
Apartment