Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Liqeni i thatë, apartament 2+1, 112.000 euro (rruga Hamdi Sina)

2021-09-11 19:58   Imobiliare   Tirana   163 views
112 000 €
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-0
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-1
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-2
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-3
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-4
  • liqeni-i-thate-apartament-21-112000-euro-rruga-hamdi-sina-big-5

Location: Tirana

Price: 112 000 €


Vendodhja: Liqeni i Thate - rruga Hamdi SinaApartament i ri në shitje 2+1 me 2 tualete + ballkon = 109m2Me akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhedhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Kati 2-te (kati pare i banimit) Pallat i ri - me ashensor Kubature e rregullt Orientimi Jug - Perendim Organizimi i brendshem eshte fantastik, me rregull dhe hapesira totalisht te shfrytezueshme, duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës. Korridor Salloni Ndenjes Ambjenti Gatimit 2 Dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon Cmimi apartamentit: 112.000 euro - i diskutueshemPosti parkimit: 23m2 ne katin -1cmimi: 13.000 Euro (opsionale).Cel. : 0688088778

Additional Details

zona
5- Blloku
Floor
2
Size
109
Rooms
3
Furnished
No
Building Type
Apartment
Parking
Yes

Tags:

tirane