Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Jap me qera Ambjent Biznesi Kati 4, 240 m2 (Rruga Peti, prane Liqenit)

2021-09-17 17:02   Imobiliare   Tirana   122 views
700 €
  • jap-me-qera-ambjent-biznesi-kati-4-240-m2-rruga-peti-prane-liqenit-big-0

Location: Tirana

Price: 700 €


Jepet me qera Apartament i pershtashem per biznes tek Rruga Peti prane Liqenit tek Kompleksi Cara.

Apartamenti eshte 240 M2 nga e cila 100m2 eshte verande dhe ndodhet ne katin e 4-te (I fundit) te nje pallati te ri. I pershtatshem per biznes pasi mund te modelohet dhe strukturohet sipas nevojave te biznesit. Apartamenti ka nje verande teper te madhe e cila ka mundesi dhe te mbyllet sipas nevojave te biznesit. Do ishte perfekt per Klinika dhe Agjensi / Studio Arkitekture. Sic mund te shihet ne foto, ambjenti mund te modelohet komplet nga fillimi qe te shfrytozet sa me mire ne varesi te biznesit pa asnje problem. Cmimi i Diskutueshem Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251 Agjensia Imobiliare UpHome Keni nje prone per te shitur / dhene me qera? Jepeni ne kohe rekord me ne Kontakt : 068 851 3251

Additional Details

zona
5- Blloku
Size
240
Rooms
3
Furnished
No
Building Type
Office